Švédska speváčka Tove Lo spojila svoje sily s britským DJ-om a producentom SG Lewisom a spoločne vytvorili štyri nové tanečné skladby.

Tove Lo naposledy vydala štúdiový album Dirt Femme v októbri 2022. Tento album znamenal jej prvú spoluprácu s SG Lewisom. Na albume spolu vytvorili dve skladby – „Call on Me“ a „Pineapple Slice“.

Ich úplne nové EP (extended play) prichádza so štyrmi úplne novými skladbami, ktoré toto leto zaručene roztancujú každého v kluboch.

Tracklist mini-albumu ‘HEAT – EP’

  1. HEAT
  2. Let me go OH OH
  3. Busy Girl
  4. Desire

Informácia: Tento článok obsahuje partnerské odkazy. Ak použijete tieto odkazy na nákup, môžeme získať províziu. Naše názory sú však stále naše vlastné.

Foto: Nikola Lamburov

Čo povedali Tove Lo & SG Lewis o svojej spolupráci?

„So Samom sme sa stretli na tanečnom parkete a myslím, že pri našej prvej spolupráci sme pocítili to zvláštne tvorivé spojenie, ktoré sa stáva len zriedka. Takže po vytvorení niekoľkých spoločných skladieb, ktoré skončili na oboch našich albumoch, sme cítili, že máme viac čo dať našim spoločným fanúšikom, ktorí rovnako ako my radi tancujú v spotených skladoch,“

povedala Tove Lo v rozhovore pre časopis DORK.

Foto: Instagram @sglewis

„Po našich prvých dvoch spoluprácach sme spolu stále chodili do štúdia, pretože ten proces bol taký prirodzený a zábavný, a vždy, keď sme tam vošli, vyšlo niečo, čo sme milovali!“

povedal SG Lewis v rozhovore.