Pokračovanie rodinnej komédie z roku 2003 príde do kín budúci rok.

Spoločnosť Disney dnes oznámila, že zatiaľ nepomenované pokračovanie filmu Strelený piatok (Freaky Friday, v CZ verzii ako „Mezi námi děvčaty“) sa dnes začalo nakrúcať. Do kín sa dostane v roku 2025. Disney zdieľalo na sociálnych sieťach aj fotografie a videá oboch hlavných hviezd, ktoré si zopakujú svoje úlohy z filmového hitu spred vyše dvadsiatich rokov.

Kto hrá vo filme Strelený piatok 2?

Okrem Jamie Lee Curtis (v úlohe Tess Coleman) a Lindsay Lohan (v úlohe Anny Coleman) sa do svojich úloh vracia niekoľko ďalších hercov.

Jamie Lee Curtis a Lindsay Lohan na natáčaní pokračovania filmu „Freaky Friday“. Foto: Andrew Eccles. © 2024 Disney Enterprises, Inc. Všetky práva vyhradené.

Mark Harmon, Chad Michael Murray, Christina Vidal Mitchell, Haley Hudson, Lucille Soong, Stephen Tobolowsky a Rosalind Chao budú tiež účinkovať v Strelenom piatku 2, uviedla spoločnosť Disney.

Nové postavy stvárnia Julia Butters, Manny Jacinto, Maitreyi Ramakrishnan a Sophia Hammons.

O čom bude film Strelený piatok 2?

Film sa začína niekoľko rokov po tom, čo Tess (J. L. Curtis) a Anna (L. Lohan) prežili krízu identity. Anna má už vlastnú dcéru a čoskoro aj nevlastnú dcéru. Počas toho, ako prekonávajú nespočetné problémy, ktoré vznikajú pri spojení dvoch rodín, Tess a Anna zisťujú, že blesk môže naozaj udrieť dvakrát.

Pripomeňme si, o čom bol prvý film:

Preťažená matka a jej dcéra si nerozumejú. Keď si vymenia telá, každá z nich je nútená prispôsobiť sa životu tej druhej na jeden strelený piatok.

IMDb

Kde sa natáča Strelený piatok 2?

Pokračovanie úspešnej komédie sa nakrúca v Los Angeles v Kalifornii. Prvý film sa tiež natáčal v L.A. a okolí.

Kde si môžete pozrieť Strelený piatok 2?

Strelený piatok 2 sa v kinách objaví budúci rok, teda v roku 2025.

Dovtedy si môžete prvý diel Strelený piatok (2003) pozrieť na Disney+.

Zdroje: inspiratioon.com / Disney (Tlačová správa).
Hlavná foto Andrew Eccles, © 2024 Disney Enterprises, Inc.
Tento článok nie je sponzorovaný.